Medya MAYA; "Web Tasarım", "Grafik Tasarım", "Video Prodüksiyon" ve "SEO Hizmetleri" alanlarında uzman bir kadroyla müşterilerimize  kapsamlı bir hizmet sunmaktayız.

Medya Maya olarak misyonumuz,  müşterilerimize uçtan uca çözümler sunarak onları rakiplerinin önüne geçirmek, kâr marjlarını arttırmaktır.

Hizmet almak isteyen müşterilerimizin önce  internet geçmişi ve kurumsal yapısı incelenir. İnceleme sonucunda, müşterimizin beklentisine  yönelik yönelik profesyonel çözüm içeren rapor oluşturulur. Oluşturulan bu rapora binaen firmaya bir kurumsal kimlik kazandırılarak internet dünyasında ulaşılabilir, kaliteli ve sağlam bir yer edindirmek için çalışmalara başlanır. Bunun yanı sıra sosyal medya hesaplarının denetimi ve kurumsal kimlik gereklilikleri doğrultusunda revizyonları yapılır. Çarpıcı tasarımlar ile düzenli aralıklarla paylaşımlar yapılır. Medya MAYA tarafından özel olarak geliştiren bir algoritma yardımıyla müşterilerin sizi hangi kelimelerle aradığı, hedef kitlenizin yoğun olduğu lokasyonları, potansiyel müşterilerinizin yaş aralıkları ve teknolojik eğilimleri tarafımızca tespit edilerek sonraki hizmetleriniz buna göre şekillendirilir. Size de paranızın tam karşılığını alıyor olmanın rahatlığı kalır...


 

Mutlu Müşteri

 

Başarılı Proje

 

Grafik Tasarım

 

Web Tasarım